قالیشویی پاکسان شیراز در سراسر شیراز فعال است.

ساعات کار: شنبه-پنج شنبه (20-8) و جمعه (13-9)

لوگو قالیشویی پاکسان در شیراز

پذیرش 071 - 38 20 11 77

چرا قالیشویی پاکسان؟


از بدو تاسیس تلاش نمودیم با ارائه خدمات برتر بهترین قالیشویی شیراز از نگاه مشتریان باشیم، امروز هم مفتخریم با ارائه خدمات متمایز سرویس دهی مطلوبی را داشته باشیم. شستشو و تحویل قالی کاملاً خشک و بدون چروک در کمترین زمان، سرویس دهی به تمام نقاط شیراز، تعرفه مصوب و به صرفه، مشتری مداری و پایبندی به اصول حرفه ای و اخلاقی از جمله خدمات گروه قالی شویی پاکسان شیراز است.

قالیشویی تمام مکانیزه پاکسان با ارائه خدمات متمایز و مطلوب سعی بر آن دارد تا رضایت حداکثری مشتریان گرامی را جلب نماید.

دستگاه های مدرن و مکانیزه در کنار کادر مجرب و حرفه ای منجر به خروجی مطلوبی در قالیشویی پاکسان گشته است و در نتیجه رضایت همشهریان شیرازی را به دنبال داشته است.

استفاده از مواد شوینده مرغوب و استاندارد هم از مهمترین اولویت های قالیشویی پاکسان شیراز است.

سرویس حمل و نقل و قیمت های رقابتی هم مزید بر علت شده تا قالیشویی پاکسان بهترین قالیشویی شیراز از دید مشتریان باشد.


سرویس دهی قالی شویی پاکسان شیراز به تمام نقاط شهر

فرقی ندارد در کدام منظقه یا محله از شهر شیراز پهناور هستید تنها با یک تماس سرویس دلیوری قالیشویی پاکسان شیراز به محل می آید و قالی شما را تحویل می گیرد. پس از طی فرآیند شستشو نیز سرویس دلیوری قالی شما را به منزل شما خواهد آورد. هزینه این خدمت در تمام نقاط شهر شیراز یکسان است و نگرانی بابت نحوه محاسبه هزینه سرویس حمل و نقل نخواهید داشت. همچنین حمل و تحویل فرش با دقت لازم انجام خواهد پذیرفت و فرش شما به عنوان یک کالای ارزشمند مورد مراقبت قرار خواهد گرفت.


بهترین قالیشویی شیراز

شستشوی بی نقص قالی های شما توسط قالیشویی مدرن پاکسان شیراز

صنعت قالی ازجمله حرفه های روزآمد و در حال توسعه است به همین دلیل دائماً ماشین آلات و دستگاه های مدرنی در این زمینه تولید می گردد تا فرآیند قالی شویی را هر چه بهتر و بهینه تر نماید. هزینه به خدمت گیری این تکنولوژی های جدید و دستگاه های به روز معمولاً بسیار بالا هستند و عملاً خارج از توان اکثر قالیشویان، اما جای نگرانی نیست قالی شویی مدرن پاکسان شیراز هر ساله با تقبل این هزینه ها سیستم شستشو و آبگیری خود به روز می نماید تا بالاترین سطح ممکن خدمات قالی شویی را به همشهریان محترم در سراسر شیراز ارائه نماید. دستگاه های جدید پاکسان شستشو ای ایمن را بصورت کاملا آنتی باکتریال انجام می دهند و فرآیند آبگیری با سرعت باورنکردنی و بدون ایجاد چروک انجام می دهند، نتیجه این موارد در یک جمله: تحویل سریع تر قالی شسته شده و آنتی باکتریال بدون چین و چروک خواهد بود.


به صرفه ترین هزینه قالیشویی در شیراز

تعیین هزینه و تعرفه خدمات قالی شویی پاکسان شیراز کاملاً با در نظر گرفتن انصاف و رعایت حقوق واقعی مشتریان صورت گرفته است. هزینه نهایی و تعرفه خدمات پاکسان با توجه به شیوه شستشو ( شامل هزینه های بکارگیری تجهیزات مدرن و بهترین مواد شوینده بازار) و سرویس دهی ما بصورت اقتصادی ترین شکل ممکن برآورد شده است. هر چند این اطمینان وجود دارد که ارائه تعرفه پایین تر برای این سطح از خدمات توسط سایرین امکان پذیر نخواهد بود و در واقع به معنی ارائه خدمات نا پایدار با کیفیت پایین تر خواهد بود اما در قالیشویی پاکسان شیراز هرگز این ادعا یا تضمین را نخواهیم داشت که پایین ترین قیمت قالی شویی را خواهیم داشت زیرا ممکن است افرادی با هزینه ای کمتر ( و به طبع با کیفیتی خیلی پایین تر) ارائه خدمت نمایند. سخن ما این است به صرفه ترین نرخ خدمات قالی شویی به شرط ارائه بهترین سطح خدمات قالی شویی.