قالیشویی پاکسان شیراز در سراسر شیراز فعال است.

ساعات کار: شنبه-پنج شنبه (20-8) و جمعه (13-9)

لوگو قالیشویی پاکسان در شیراز
mobile-icon

پذیرش 071 - 38 20 11 77

page-banner

قالیشویی 8 ساعت!


قالیشویی پاکسان در شیراز با افتخار خدمتی جدید به همشهریان شیرازی ارائه می نماید. شست وشو و تحویل۱۰۰‎٪ خشک قالی ۸ساعت! بله درسته فقط 8 ساعت زمان میبره تا قالی شما تمیز و خشک تحویل شما شود.

قالیشویی 8 ساعت!

این بار شرکت خدماتی قالیشویی و‌مبل شویی پاکسان مفتخر است به استحضار همشهریان عزیز برساند که با بکار گیری مدرنترین و پیشرفته ترین ماشین آلات قالیشویی ایران می تواند خدمات قالی شویی خود را در ۸ ساعت ارائه نماید. این امکان هم اکنون برای مشتریان کلان شهر شیراز فعال شده است.

امیدواریم با ارائه دقیق ترین و سریع ترین خدمات قالی شویی در شیراز، قالی شویی منتخب و امین همشهریان محترم در شیراز باشیم .

خلاصه که نرفته بر میگردیم!

شما همراهان محترم میتوانید در ساعات کاری قالیشویی با مراجعه به دفترقالیشویی یا تماس با هر از یک شماره تلفن های موجود در سایت قالیشویی پاکسان شیراز سفارشات خود را ثبت نمایید و با خیال راحت مابقی امور را به کارشناسان قالیشویی پاکسان شیراز بسپارید.

قالیشویی پاکسان شیراز

قالی شویی شیراز پاکسان خدمات خود را به تمامی نقاط شهر شیراز ارائه می نماید. همچنین خدمات و تعرفه های قالی شویی پاکسان منصفانه بوده و منافع مشتریان از جمله اولویت های اول قالی شویی می باشد.