قالیشویی پاکسان شیراز در سراسر شیراز فعال است.

ساعات کار: شنبه-پنج شنبه (20-8) و جمعه (13-9)

لوگو قالیشویی پاکسان در شیراز

پذیرش 071 - 38 20 11 77

اعلاء شویی چیست؟


اگر تاکنون از خدمات قالیشویی یا قالیشویی آنلاین ، استفاده کرده باشید، حتما با نام اعلاشویی یا اعلا ءشویی آشنایی دارید، و این سوال برای شما پیش آمده باشد که اعلاشویی چه تفاوتی با دیگر خدمات شستوی فرش دارد؟

قالیشویی در گذشته

قالیشویی انواع مختلفی دارد که از دیرباز تا کنون به روش های متنوع و متفاوتی انجام شده است. در گذشته روش های قالیشویی به صورتی دستی و با جارو یا برس و آب و صابون بود، که به صورت دستی انجام می شد، پس از شستشو فرش در جایی پهن می شد تا با تابش آفتاب خشک شود.

قالیشویی امروزی

اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی ،و با آمدن قالیشویی های مدرن و قالیشویی های آنلاین، قالیشویی در کارگاه ها یا کارخانه های قالیشویی، و با دستگاه های مخصوص شستشوی فرش و با مواد و شامپو های مخصوص فرش شسته می شود. و در گرمخانه، فرش ها خشک می شود.

تعیین نوع شستشوی فرش ، بستگی به جنس فرش، تراکم، و میزان پوسیدگی تار و پود و شیرازه های فرش دارد.

اعلاء شویی

اعلا شویی به مجموعه کامل خدمات از جمله براق کننده برای فرش های دستباف رنگ برداری، و در نهایت اتوپرس و بسته بندی فرش گفته می شود.

قالیشویی پاكسان با سابقه درخشان، مفتخر است، خدمات قالیشویی و قالیشویی آنلاین را با بالاترین کیفیت وقیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار میدهد. خدمات کارخانه قالیشویی شامل: قالیشویی و شستشوی انواع فرش، خشکشویی فرش و مبلمان، رفوگری، رنگ برداری، دواشویی، دارکشی و پرداخت، خشکشویی مبلمان و موکت، شستشوی فرش،شستشوی مبل را در سراسر شيراز پوشش می دهد.