قالیشویی پاکسان شیراز در سراسر شیراز فعال است.

ساعات کار: شنبه-پنج شنبه (20-8) و جمعه (13-9)

لوگو قالیشویی پاکسان در شیراز
mobile-icon

پذیرش 071 - 38 20 11 77

page-banner

قالیشویی شیراز ویژه عید 1398


شستشوی انواع قالی و فرش در قالیشویی تمام مکانیزه پاکسان شیراز ویژه عید 1398 برای تمام نقاط شیراز با سرویس رفت و برگشت در کمترین زمان ممکن انجام می پذیرد.

قالیشویی شیراز ویژه عید 1398

بهترین قالیشویی شیراز برای عید سال 1398 در خدمت شماست

قالیشویی تمام مکانیزه شیراز برای شستشوی عید امسال هم مانند سنوات گذشته با قدرت و کیفیت مضاعف در خدمت شماست. قالیشویی مکانیزه پاکسان شیراز برای عید 1398 انواع خدمات قالیشویی، مبل شویی و موکت شویی و پتو شویی را در تمام نقاط شیراز ارائه می دهد. کافی است یک تماس با شماره های مندرج در سایت بگیرید تا همکاران ما در اسرع وقت به محل مورد نظر شما بیایند. توصیه می شود با توجه به حجم بسیار بالای سفارشات در روزهای منتهی به عید هر چه سریع تر قالی های خود را جهت شستشو به قالیشویی بسپرید.

  

  

قالیشویی تمام مکانیزه پاکسان شیراز

امسال هم مفتخریم که اعلام نماییم که تجهیزات خود را به روزتر نمودیم و ظرفیت شستشو و خشک کردن قالی را با مدرن ترین تجهیزات و احداث سالن های جدید بهبود بخشیدیم تا امسال نیز پیشروترین قالیشویی شیراز باشیم و از اعتماد مشتریانمان صیانت کنیم. نتیجه اقدامات صورت گرفته این خواهد بود که قالی های شما با بهترین مواد شوینده شستشو داده می شوند و مراحل آنتی باکتریال شدن را طی می نمایند. خشک شدن قالی نیز به طی چند مرحله مکانیزه و مدرن در کمترین زمان ممکن انجام می پذیرد و قالی شما تمیز، آنتی باکتریال شده و کاملا خشک از کارخانه به خانه شما خواهد آمد و برای عید زینت بخش محفل شما خواهد بود.

 

 

شستشوی انواع فرش ( قالیشویی ) ،مبل، موکت، پتو در قالیشویی شیراز پاکسان

طیف وسیع خدمات قالیشویی مکانیزه پاکسان شیراز شامل شستشوی انواع فرش های ماشینی و دستباف، شستشوی انواع مبل در محل،شستشوی انواع موکت در محل یا کارخانه، شست و شوی انواع پتو ها می باشد. تمامی این خدمات در نوع خود توسط افراد مجرب با تجهیزات روز دنیا به شما ارائه می گردد. هزینه خدمات قالیشویی پاکسان شیراز نیز مناسب می باشد و قالی شویی پاکسان در ازای ارائه خدمات با کیفیت منحصربفردش قیمت خدمات را از نرخ مصوب بالاتر نبرده است و با همان قیمت مصوب خدمات ویژه را به همشهریان محترم در سراسر شیراز ارائه می نماید.

   

   

خدمات سراسری قالیشویی در شیراز

فرقی ندارد در کدام منطقه شیراز ساکن هستید قالیشویی پاکسان شیراز در همه جا با شماست. با شماره های ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت قالی های شما را تحویل بگیریم. سیستم حمل و نقل قالیشویی پاکسان، در هر جای شیراز که باشید قالی شما را درب منزل تحویل می گیرد و درب منزل تحویل می دهد. آسودگی و سهولت شما برای ما اولویت دارد و خدمات قالیشویی مکانیزه پاکسان در شیراز به همین منظور سرویس دهی در سراسر شیراز را ارائه نموده است.

 

پیشاپیش عید بر شما مبارک باد، با آرزوی بهترین ها، قالیشویی پاکسان شیراز