قالیشویی پاکسان شیراز در سراسر شیراز فعال است.

ساعات کار: شنبه-پنج شنبه (20-8) و جمعه (13-9)

لوگو قالیشویی پاکسان در شیراز
mobile-icon

پذیرش 071 - 38 20 11 77

page-banner

شماره تلفن قالیشویی پاکسان شهر شیراز


آدرس قالیشویی در شیراز شماره تلفن بهترین قالیشویی خوب و مجاز شهر شیراز فرش شویی و مبل شویی های شهر شیراز شستشوی اسلامی فرش و قالی موکت قیمت قالیشویی و مبل شویی در شیراز، قالی شویی پاکسان شیراز در سراسر شیراز خدمت رسانی می نماید.

شماره تلفن قالیشویی پاکسان شهر شیراز

شماره تلفن قالیشویی در شهر شیراز

سرویس دهی به تمام نقاط شیراز
آدرس: شیراز، بلوار عدالت جنوبی، خیابان دستغیب به سمت چهار راه فرگاز، حدفاصل کوچه 4 و 6
تماس: 77 11 20 38 - 071

  

بهترین قالیشویی شیراز

کارخانه قالی شویی پاکسان شیراز، از جمله قالیشویی های پیشرو در صنعت شستشو و خدمات فرش در شهر شیراز می باشد. قالیشویی پاکسان شیراز عضو رسمی اتحادیه قالیشویان شیراز می باشد این قالی شویی متخصص در شستشوی انواع فرش ماشینی، قالی گل ابریشم، فرش دستباف، انواع گلیم، موکت، مبلمان اداری و مبلمان خانگی، قالیچه می باشد که خدمات خود را در غرب و شرق شهر شیراز در تمامی روزهای هفته و ایام سال تنها با یک تماس ارائه می نماید. همشهریان محترمی که در جستجوی قالیشویی خوب در شیراز هستند هم اکنون با خیالی آسوده می توانند بهترین قالی شویی در شیراز را انتخاب نموده و ما را مفتخر به ارائه خدمات نمایند. قالی شویی مکانیزه پاکسان دائما در حال ارتقا تجیهزات و سطح خدمات خود می باشد و این نوید را به همشهریان محترم در شیراز می دهیم که بهترین خدمات قالی شویی و فرش را با قالیشویی پاکسان شیراز تجربه خواهند نمود. ارائه خدمات در تمامی نقاط شیراز تنها با یک تماس میسر است. قالی شویی مکانیزه پاکسان اوقاتی خوش را برای شما آرزومند است، جهت آگاهی از هزینه خدمات، آدرس و شماره تماس شعبه های قالی شویی پاکسان شیراز از شما دعوت می نماییم بخش های مختلف سایت را مشاهده نمایید.

 

شماره تلفن مبل شویی شیراز

کارخانه قالیشویی پاکسان در شیراز انواع خدمات ویژه شستشوی مبل در محل تحت نظارت مشتری را انجام می دهد، شما می توانید هم اکنون در نقطه از شهر شیراز هستید با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت همکاران ما به محل اعزام شوند.

سرویس دهی به تمام نقاط شیراز
آدرس: شیراز، بلوار عدالت جنوبی، خیابان دستغیب به سمت چهار راه فرگاز، حدفاصل کوچه 4 و 6
تماس: 77 11 20 38 - 071

 

نرخ قالیشویی و مبل شویی در شیراز

قالیشویی پاکسان شیراز عضو رسمی اتحادیه قالیشویی شیراز می باشد و تمام خدمات قالیشویی را طبق نرخ نامه رسمی اتحادیه ارائه می نمایید. جهت آگاهی از لیست قیمت های قالیشویی قیمت قالیشویی در شهر شیراز را ببینید.