قالیشویی پاکسان شیراز در سراسر شیراز فعال است.

ساعات کار: شنبه-پنج شنبه (20-8) و جمعه (13-9)

لوگو قالیشویی پاکسان در شیراز
mobile-icon

پذیرش 071 - 38 20 11 77

چرا چسب زدن به ریشه فرش اشتباه است؟


یکی از اشتباه های معمول در رابطه با نگهداری فرش، زدن نوار چسب روی ریشه های فرش است که معمولا برای مرتب ماندن ریشه فرش یا در بعضی مواقع برای کثیف نشدن ریشه فرش است، در این مطلب کاربردی دلایل اشتباه بودن چسب زدن ریشه فرش را بخوانید.

چسب زدن ریشه فرش از جمله اقداماتی است اخیراً بسیار رایج شده است و در اکثر خانه ها برای کثیف نشدن ریشه فرش یا مرتب ماندن آنها با استفاده از چسب نواری پهن ریشه فرش را چسب می زنند. این عمل ممکن است عواقب منفی و زیان آوری برای فرش های شما به دنبال داشته باشد. 

1) دلایل اشتباه بودن چسب زدن ریشه فرش

2) مواد شیمیایی چسب های نواری و چسبندگی آن باعث پوسیدگی و کثیفی چله ها می شود.

3) هنگام کندن چسب ها ریشه فرش نیز کم کم کنده می شود.

4) بعد از کندن چسب ها،  جای چسب ها روی ریشه می ماند و تمیز کردن آن نیازمند مواد شیمیایی است که ممکن است برای ریشه های فرش  مضر باشد.

 

قالی شویی پاکسان شیراز ارائه دهنده خدمات قالیشویی و مبل شویی در سراسر شیراز توصیه می کند برای نگهداری بهتر و بالا بردن عمر مفید قالی های خود اقدام به چسب زدن ریشه های فرش ننمایید.

 

تحویل فوری قالی در شیراز توسط قالی شویی پاکسان شیراز

قالیشویی پاکسان شیراز عضو رسمی اتحادیه می باشد. خدمات ارائه شده به دلیل مکانیزه بودن دارای تحویل سریع خواهد بود. با توجه ظرفیت بالای پذیرش سفارشات محدودیتی در ارائه خدمات سریع وجود ندارد.

 

دستگاه شستشوی مکانیزه فرش قالی شویی پاکسان شیراز

قالیشویی پاکسان شیراز، با تجهیز کردن کارخانه قالیشویی خود به دستگاه های شستشوی مکانیزه و خودکار مفتخر به ارائه خدمات شستشوی فرش در کوتاه ترین زمان و بالاترین کیفیت می باشد.

  

مبل شویی و موکت شویی حضوری در سراسر شیراز قالیشویی پاکسان

شستشوی انواع مبل و موکت با دستگاه های ویژه در محل شما انجام می پذیرد. قالیشویی پاکسان شیراز آماده پذیرش انواع سفارشات تالار ها، سالن ها، منازل و غیره می باشد. کافی است با ما تماس بگیرید و مبل های خود را دوباره جلا دهید.

 

ترمیم و مرمت انواع قالی در شیراز توسط قالیشویی پاکسان شیراز

مرمت انواع قالی با هزینه مناسب و کیفیت فوق العاده توسط قالیشویی پاکسان شیراز انجام می پذیرد.ترمیم سوختگی، رنگ برداری، ترمیم شیرازه فرش، قلم زنی فرش از جمله خدمات مرمتی هستند که توسط قالیشویی پاکسان ارائه می گردند.