قالیشویی پاکسان شیراز در سراسر شیراز فعال است.

ساعات کار: شنبه-پنج شنبه (20-8) و جمعه (13-9)

لوگو قالیشویی پاکسان در شیراز

پذیرش 071 - 38 20 11 77

شستشوی فرش های ویژه عید 1400


قالیشویی پاکسان شیراز برای عید سال 1400 در سراسر شیراز آماده خدمت رسانی می باشد. شستشوی انواع فرش ماشینی، دستباف، ترمیم فرش، لکه گیری، موکتشویی، مبل شویی از جمله خدمات قالیشویی پاکسان شیراز است.

قالیشویی تمام مکانیزه در شیراز

ارائه تمامی خدمات قالیشویی در سراسر شیراز توسط تیم مجرب کارخانه قالیشویی پاکسان شیراز عضو رسمی اتحادیه انجام می شود. قالیشویی پاکسان شیراز طبق روال هر ساله با نیرویی مضاعف تلاش بی وقفه ای برای خدمت رسانی ویژه عید نوروز انجام می دهد. همشهریان عزیز جهت پذیرش می توانند با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرند. با توجه به ترافیک کاری بالای عید، توصیه می کنیم شستشوی فرش ها را به روزهای پایانی سال موکول نفرمایید.

 

تمیزی فرش شسته شده توسط قالیشویی پاکسان شیراز

 کیفیت شستشوی فرش توسط قالیشویی پاکسان شیراز تضمین می شود
 

شستشوی ویژه ایام کرونا

بیش از یک سال از تاخت و تاز ویروس کرونا می گذرد و این بیماری بر تمام جوانب زندگی جمعی ما تاثیر گذاشته است. کارخانه قالیشویی تمام مکانیزه پاکسان با توجه به همه گیری ویروس کرونا تمامی مراحل کاری خود را براساس پروتکل های لازم بهداشتی این دوران بازطراحی کرده است، از جمله این موارد مهم می توان به شستشو و ضدعفونی کردن فرش ها با مواد مخصوص اشاره کرد.

مبل شویی در محل

شستشو و لکه گیری کامل انواع مبلمان و صنلی در محل با دستگاه های حرفه ای انجام می شود، جهت رزرو نوبت با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

  

 مبل های شما به تمیزی روز اول می شوند

 

خدمت رسانی با یک تماس

کلیه خدمات قالیشویی و مبل شویی مکانیزه پاکسان شیراز تنها با یک تماس در دسترس شماست. در هر نقطه از شهر شیراز که هستید با خیال راحت شستشوی فرش ها و مبلمان خود را به بهترین قالیشویی شیراز بسپارید و از مشتریان دائمی پاکسان شوید.