قالیشویی پاکسان شیراز در سراسر شیراز فعال است.

ساعات کار: شنبه-پنج شنبه (20-8) و جمعه (13-9)

لوگو قالیشویی پاکسان در شیراز

پذیرش 071 - 38 20 11 77

لیست قالیشویی های مجاز شیراز


لیست قالیشویی های مجاز در سطح شهر شیراز توسط اتحادیه به شرح زیر اعلام شده است. جهت مشاهده ادامه مطلب را ببینید.

قالیشویی شماره تماس
قالیشویی پاکسان شیراز (شعبه مرکزی) 

جهت تماس اینجا را لمس کنید
٠٧١٣٨٢٠١١٧٧

٠٩١٧٨٠٢١١٢٨
قالیشویی پاکسان شیراز (شعبه 2) ٠٩١٧٠٤٣٦٨٨٨

قالیشویی مدرس (بلوار مدرس) 09339122119 
قالیشویی شهرک صنعتی شیراز ٠٩٣٠٩٩٩٩٨٥٥
قالیشویی بلوار عدالت ٠٩١٧٨٠٢١١٢٨
قاليشويي فرگاز ٠٩١٧٠٤٣٦٨٨٨
قاليشويي دستغیب ٠٩٣٨٩٦٩٥٢٢١

 

 

لیست قالیشویی های مجاز شیراز

شماره تلفن قالیشویی در شیراز

  

 

قالیشویی پاکسان شیراز به عنوان یکی از مجهزترین قالیشویی های مجوز دار در سراسر شهر شیراز خدمت رسانی می کند. کارخانه قالیشویی اتوماتیک پاکسان شیراز انواع خدمات شستشوی فرش، لکه گیری، ترمیم، موکت شویی، مبل شویی را انجام می دهد.

چرا با قالیشویی پاکسان شیراز تماس بگیریم؟

قالیشویی مکانیزه پاکسان شیراز سال هاست با خدمات قالیشویی و مبل شویی در سراسر شیراز خدمت رسانی می کند. قالیشویی پاکسان شیراز عضو رسمی اتحادیه است و از این بابت نیز خاطر مشتریان آسوده است. قالیشویی مکانیزه پاکسان شیراز ، کارخانه اختصاصی دارد و هر سال تجهیزات مدرن و پیشرفته تری را به چرخه کاری خود اضافه می نماید و همین امر موجب می شود کیفیت کار نهایی قالیشویی پاکسان شیراز هر سال بهتر شود. دستگاه تمام اتوماتیک شستشوی قالی، آبگیر های لوله ای پیشرفته و سالن مجهز هوادهی قالیشویی پاکسان شیراز جزء مجهزترین کارخانه قالیشویی در سطح کشور می باشد. امکان بازدید و مراجعه حضوری به کارخانه برای مشتریان نیز فراهم است و در صورت تمایل مشتریان گرامی می توانند کارخانه قالیشویی پاکسان شیراز را ببینند.

 براساس مواردی که مطرح شد قالیشویی مکانیزه پاکسان شیراز شرایط واقعی معتبر بودن به عنوان یک قالیشویی مطمئن را دارد و البته که تایید مشتریان مهم ترین معیار معتبر بودن ما خواهد بود و همواره در تلاشیم بهترین خدمات را به مشتریان دائمی و جدید خود ارائه دهیم تا دیگر دغدغه ای از بابت تمیزی فرش ها و مبل ها نداشته باشند.