قالیشویی پاکسان شیراز در سراسر شیراز فعال است.

ساعات کار: شنبه-پنج شنبه (20-8) و جمعه (13-9)

لوگو قالیشویی پاکسان در شیراز

پذیرش 071 - 38 20 11 77

قالیشویی و مبلشویی پاکسان شیراز فعال است


به اطلاع مشتریان محترم قالیشویی و مبلشویی مکانیزه پاکسان شیراز می رسانیم که تمامی سرویس های کارخانه قالیشویی در تمامی نقاط شهر شیراز فعال و در حال خدمت رسانی می باشد.

چرا با قالیشویی پاکسان شیراز تماس بگیریم؟

قالیشویی مکانیزه پاکسان شیراز سال هاست با خدمات قالیشویی و مبل شویی در سراسر شیراز خدمت رسانی می کند. قالیشویی پاکسان شیراز عضو رسمی اتحادیه است و از این بابت نیز خاطر مشتریان آسوده است. قالیشویی مکانیزه پاکسان شیراز ، کارخانه اختصاصی دارد و هر سال تجهیزات مدرن و پیشرفته تری را به چرخه کاری خود اضافه می نماید و همین امر موجب می شود کیفیت کار نهایی قالیشویی پاکسان شیراز هر سال بهتر شود. دستگاه تمام اتوماتیک شستشوی قالی، آبگیر های لوله ای پیشرفته و سالن مجهز هوادهی قالیشویی پاکسان شیراز جزء مجهزترین کارخانه قالیشویی در سطح کشور می باشد. امکان بازدید و مراجعه حضوری به کارخانه برای مشتریان نیز فراهم است و در صورت تمایل مشتریان گرامی می توانند کارخانه قالیشویی پاکسان شیراز را ببینند.

 براساس مواردی که مطرح شد قالیشویی مکانیزه پاکسان شیراز شرایط واقعی معتبر بودن به عنوان یک قالیشویی مطمئن را دارد و البته که تایید مشتریان مهم ترین معیار معتبر بودن ما خواهد بود و همواره در تلاشیم بهترین خدمات را به مشتریان دائمی و جدید خود ارائه دهیم تا دیگر دغدغه ای از بابت تمیزی فرش ها و مبل ها نداشته باشند.

 

 

روال کار مبل شویی چگونه است؟

خدمات مبلشویی و موکت شویی پاکسان شیراز، بطور کامل در محل شما انجام می شود که هیچ نیازی به جابجایی نیست. در ابتدا سفارش مشتری بصورت تلفنی دریافت می گردد و زمان مراجعه نیروی مجرب مبلشویی مشخص می شود. تیم مبلشویی در زمان مقرر به محل مراجعه می کنند و صفر تا صد شستشوی مبل ها را در حضور مشتری انجام خواهند داد.

 

مبلشویی شیراز

 

دستگاه های مورد استفاده و مواد شوینده مصرفی مبلشویی پاکسان از بهترین های بازار می باشند و روال کلی کار به گونه ای در نظر گرفته شده است که در نهایت مبل هایی کاملاً تمیز و ضد باکتری شده تحویل مشتری گرامی شود.