قالیشویی پاکسان شیراز در سراسر شیراز فعال است.

ساعات کار: شنبه-پنج شنبه (20-8) و جمعه (13-9)

لوگو قالیشویی پاکسان در شیراز
mobile-icon

پذیرش 071 - 38 20 11 77

آدرس و شماره تماس قالیشویی در شیراز


آدرس و شماره تماس قالیشویی و مبل شویی معتبر در شهر شیراز را در این مطلب مشاهده خواهید نمود.

آدرس قالیشویی در شیراز 

شیراز، بلوار عدالت جنوبی، خیابان دستغیب به سمت چهار راه فرگاز، حدفاصل کوچه 4 و 6، قالیشویی پاکسان

 
تلفن قالیشویی در شیراز

  • 071 - 38 20 11 77
  • 0917 802 1128

 

تخفیف ویژه قالیشویی پاکسان شیراز

همشهری های عزیزی که تا اکنون از خدمات قالیشویی و مبلشویی پاکسان شیراز استفاده نکرده اند تا 30 روز آینده فرصت دارند از 30 هزار تومان تخفیف ویژه (برای سفارش های بالای 200 هزار تومان) بهره مند شوند. جهت استفاده از این تخفیف در هنگام تماس اعلام کنید که از کد تخفیف ویژه کاربران سایت استفاده می کنید.

 

چرا با قالیشویی پاکسان شیراز تماس بگیریم؟

قالیشویی مکانیزه پاکسان شیراز سال هاست با خدمات قالیشویی و مبل شویی در سراسر شیراز خدمت رسانی می کند. قالیشویی پاکسان شیراز عضو رسمی اتحادیه است و از این بابت نیز خاطر مشتریان آسوده است. قالیشویی مکانیزه پاکسان شیراز ، کارخانه اختصاصی دارد و هر سال تجهیزات مدرن و پیشرفته تری را به چرخه کاری خود اضافه می نماید و همین امر موجب می شود کیفیت کار نهایی قالیشویی پاکسان شیراز هر سال بهتر شود. دستگاه تمام اتوماتیک شستشوی قالی، آبگیر های لوله ای پیشرفته و سالن مجهز هوادهی قالیشویی پاکسان شیراز جزء مجهزترین کارخانه قالیشویی در سطح کشور می باشد. امکان بازدید و مراجعه حضوری به کارخانه برای مشتریان نیز فراهم است و در صورت تمایل مشتریان گرامی می توانند کارخانه قالیشویی پاکسان شیراز را ببینند.

 براساس مواردی که مطرح شد قالیشویی مکانیزه پاکسان شیراز شرایط واقعی معتبر بودن به عنوان یک قالیشویی مطمئن را دارد و البته که تایید مشتریان مهم ترین معیار معتبر بودن ما خواهد بود و همواره در تلاشیم بهترین خدمات را به مشتریان دائمی و جدید خود ارائه دهیم تا دیگر دغدغه ای از بابت تمیزی فرش ها و مبل ها نداشته باشند.