قالیشویی پاکسان شیراز در سراسر شیراز فعال است.

ساعات کار: شنبه-پنج شنبه (20-8) و جمعه (13-9)

لوگو قالیشویی پاکسان در شیراز

پذیرش 071 - 38 20 11 77

مراحل شستشو در قالیشویی پاکسان


ممکن است برای شما سوال پیش آمده باشد که قالی های شما در قالیشویی پاکسان چگونه شسته می شوند. در این مطلب مرحله به مرحله شستشوی قالی را در قالیشویی پاکسان شیراز نشان خواهیم داد، با ما همراه باشید.

مرحله اول: جمع آوری فرش

در مرحله اول پس از تماس مشتری محترم با پذیرش قالیشویی پاکسان شیراز، هماهنگی لازم جهت جمع آوری فرش از محل مشتری انجام می پذیرد و با مراجعه واحد جمع آوری و توزیع به محل فرش های مشتری لول شده و آماده انتقال به کارخانه قالیشویی میگردد.

 

مرحله دوم: انتقال فرش ها به کارخانه قالیشویی پاکسان شیراز

فرش های جمع آوری شده توسط واحد جمع آوری و توزیع به کارخانه منتقل می شود و فرش ها پس از طی مراحل ثبت و تحویل به محل شستشو فرش ها منتقل خواهند شد.

 

مرحله سوم: شستشوی فرش با دستگاه تمام اتوماتیک

شستشوی فرش با دستگاه اتوماتیک در قالیشویی پاکسان شیراز

مرحله اصلی اینجاست، فرش ها به ترتیب وارد دستگاه شستشوی تمام اتوماتیک خواهند شد و تمام فرآیند شستشو بصورت تمام اتوماتیک توسط دستگاه انجام خواهد شد و در نهایت فرش شسته شده بصورت لول از سمت دیگر دستگاه خارج می شود.

 

مرحله چهارم: آبگیری فرش ها بصورت لول

فرش شسته شده بصورت لول در دستگاه آبگیری قرار خواهد گرفت. دستگاه آبگیری فرش را با سرعت 3000 دور بر دقیقه با مدت زمان دو دقیقه و سی ثانیه تحت نیروی گریز از مرکز آبگیری می نماید.

 

مرحله پنجم: هوادهی فرش ها

فرش آبگیری شده جهت هوادهی و تکمیل فرآیند به محل ویژه هوادهی منتقل می شود تا در نهایت فرش مشتری محترم کاملاً خشک و بدون چروک آماده تحویل شود.

 

مرحله ششم: تحویل فرش به مشتری

تمامی فرش های آماده تحویل توسط واحد جمع آوری و توزیع به محل مشتریان محترم برده خواهد شد و در نهایت تحویل مشتری محترم می گردد.

 

کلیپ شستشوی فرش در قالیشویی پاکسان شیراز