قالیشویی پاکسان شیراز در سراسر شیراز فعال است.

ساعات کار: شنبه-پنج شنبه (20-8) و جمعه (13-9)

لوگو قالیشویی پاکسان در شیراز

پذیرش 071 - 38 20 11 77

قیمت جدید خدمات قالیشویی در شیراز


نرخ جدید خدمات شستشوی فرش (قالیشویی) در شهر شیراز اعلام شد.

نرخ نامه جدید شستشوی انواع فرش در تاریخ 5/12/1400 اعلام شد و نرخ های جدید به عنوان نرخ نامه رسمی انواع خدمات قالیشویی اعمال می شود. نرخ نامه جدید خدمات قالیشویی شیراز توسط کمیسیون نظارت مرکز استان تصویب شده است و به اتحادیه قالیشویی ابلاغ گردیده است. در ادامه تصویر آن را مشاهده می نمایید.

 

نرخ نامه شستشوی فرش در شیراز

 

هزینه شستشوی فرش ماشینی در شیراز چقدر است؟

بنا براعلام نرخ نامه جدید هزینه شستشوی هر متر مربع فرش ماشینی 10 هزار تومان می باشد. قالیشویی های مجاز و عضو اتحادیه موظف به استفاده از ماشین آلات مدرن، مواد شوینده درجه یک و استادنارد و همچنین مواد ضد عفونی کننده می باشند. به عبارتی با توجه به نرخ نامه جدید قالیشویی در شیراز هزینه شستن یک فرش 6 متری برابر با 60 هزار تومان، هزینه شستن یک فرش 9 متری برابر با 90 هزارتومان و هزینه شستن یک فرش 12 متری برابر با 120 هزار تومان خواهد بود.

  

هزینه شستشوی فرش دستباف در شیراز چقدر است؟

طبق اعلام رسمی نرخ شستن هر مترمربع فرش دستباف 25 هزار تومان می باشد. این نرخ رسمی در سراسر شهر شیراز می باشد. قالیشویی های مجاز و عضو اتحادیه موظف به استفاده از ماشین آلات مدرن، مواد شوینده درجه یک و استادنارد و همچنین مواد ضد عفونی کننده می باشند.

 

هزینه شستشوی موکت در شیراز چقدر است؟

هزینه شستشوی هر متر مربع موکت معمولی برابر با 3500 تومان می باشد. هزینه شستشوی موکت های پرز بلند برای هر مترمربع 4500 تومان محاسبه می شود. قالیشویی های مجاز و عضو اتحادیه موظف به استفاده از ماشین آلات مدرن، مواد شوینده درجه یک و استادنارد و همچنین مواد ضد عفونی کننده می باشند.

 

هزینه شستشوی گبه در شیراز چقدر است؟

هزینه شستشوی هر متر مربع گبه یا فرش ابریشم در شهر شیراز براساس نرخ نامه رسمی برابر با 35 هزار تومان در نظر گرفته شده است.