قالیشویی پاکسان شیراز در سراسر شیراز فعال است.

ساعات کار: شنبه-پنج شنبه (20-8) و جمعه (13-9)

لوگو قالیشویی پاکسان در شیراز

پذیرش 071 - 38 20 11 77

قالیشویی در فرهنگ شهر شیراز


برای شستشوی انواع فرش های ماشینی و دستباف در محدوده فرهنگ شهر شیراز کافی است با شماره 09389695221 یا سایر شماره های قالیشویی پاکسان تماس بگیرید تا در اسرع وقت قالی های شما را جمع آوری نموده و پس از شستشوی اصولی و تضمینی، بصورت لول و کاور شده تحویل دهیم.

بهترین قالیشویی در فرهنگ شهر

قالیشویی پاکسان در شیراز با ارائه خدمات شستشوی تخصصی انواع فرش‌های دستباف، ماشینی، خارجی، با تثبیت رنگ و بدون ایرادات احتمالی و ارائه تضمین شستشو در محدوده فرهنگ شهر شیراز با خدمات سراسری و عضویت رسمی اتحادیه در خدمت شماست.

قبل از سپردن فرش های ارزشمند خود به قالیشویی ها برای شستشو یا سایر خدمات مرتبط، باید به نکات زیر توجه کنید تا بهترین قالیشویی ممکن را انتخاب کنید:

  1. مجاز بودن قالیشویی : داشتن مجوز و عضویت رسمی در اتحادیه قالیشویی بسیار مهم است. قالیشویی پاکسان شیراز به عنوان کارخانه قالیشویی مجوز دار و اتوماتیک بالاترین سطح این مجوز را داراست.
  2. نرخ نامه شفاف : پس از داشتن مجوز و رسمی بودن فعالیت، نوبت ارائه خدمات بر اساس نرخ نامه رسمی میرسد. در این زمینه هم قالیشویی پاکسان شیراز کاملاً طبق تعرفه رسمی خدمات خود را ارائه می دهد و پیش از انجام سفارش هزینه نهایی خدمات را به مشتریان خود اعلام می نماید. تا از این بابت هیچ گونه نگرانی وجود نداشته باشد. نرخ نامه خدمات قالیشویی شیراز در سایت کارخانه قالیشویی پاکسان در دسترس است.
  3. خدمات بدون واسطه : برخی از دفاتر قالیشویی فاقد کارخانه اختصاصی هستند و سفارشات خود را برای شستشو به کارخانه جات دیگر ارجاع میدهند، این موضوع ممکن است به دو دلیل برای مشتری ناخوشایند باشد: (1) در اکثر موارد این دفاتر این نوع مجوز و فعالیت خود را به مشتریان اعلام نمی نمایند و مشتری خبری از واسطه بودن ندارد و همچنین اطلاعی هم ندارد که قالی وی در کدام کارخانه یا کارگاه قالیشویی و با چه سطحی از کیفیت و امکانات شستشو می شود. (2) در صورت بروز نارضایتی از خدمات، فرآیند اصلاح و شستشوی مجدد توسط واسطه ها به مراتب دشوار و در برخی موارد ناممکن خواهد بود. بنابراین آگاهی از سطح مجوز قالیشویی و بی واسطه بودن خدمات قالیشویی بسیار مهم است.

 

کارخانه قالیشویی پاکسان شیراز با دارا بودن تمام فاکتور های ذکر شده همیشه به‌عنوان یکی از قالیشویی‌های ممتاز در شیراز شناخته شده چرا که توانسته‌ایم بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه نماییم و کسب رضایت این عزیزان از برترین اهدافمان بوده‌است.

 

جمع بندی 

برای شستشوی انواع فرش های ماشینی و دستباف در محدوده فرهنگ شهر شیراز کافی است با شماره 09389695221  تماس بگیرید تا در اسرع وقت قالی های شما را جمع آوری نموده و پس از شستشوی اصولی و تضمینی، بصورت لول و کاور شده تحویل دهیم.

ویژگی های قالیشویی پاکسان: مجاز بودن قالیشویی، خدمات بدون واسطه، نرخ نامه شفاف

با پاکسان دیگر نگران کثیفی فرش های خود نباشید!