قالیشویی پاکسان شیراز در سراسر شیراز فعال است.

ساعات کار: شنبه-پنج شنبه (20-8) و جمعه (13-9)

لوگو قالیشویی پاکسان در شیراز

پذیرش 071 - 38 20 11 77

قالیشویی در قصردشت شیراز


برای انتخاب بهترین قالیشویی در محدوده قصرالدشت شیراز باید به کیفیت کار و مواد شوینده و همچنین مراحل شستشوی کار توجه کرد. در هر زمینه‌ای تخصص آن حرفه است که آن را محبوب میکند، حتی در زمینه قالیشویی نیز تخصص نیاز است. اگر به دنبال یک قالیشویی در قصردشت شیراز می گردید که سر وقت فرش‌هایتان را تحویل بگیرد فرش های خود را به قالیشویی پاکسان شیراز بسپارید.

قالیشویی معتبر در قصردشت شیراز

تجربه بیش از 10 سال در شیراز که حاصل تلاشی بزرگ از مدیریت کارخانه قالیشویی پاکسان بود. با استفاده از جدید ترین دستگاه های روز دنیا، شستشوی فرشهای ماشینی دستباف و ابریشم را با بهترین کیفیت و صد درصد بدون چروکی و پارگی با تمیزترین شکل ممکن به شما شهروندان محترم ارائه میکند. میزان رضایتمندی مشتریان در تمام مناطق شیراز این افتخار را نصیب ما کرد تا بهترین کارخانه قالیشویی در شیراز از دیدگاه مردم عزیز باشیم.

اگر به دنبال یک قالیشویی معتبر و با سابقه در محدوده قصرالدشت می گردید که سر وقت فرش‌هایتان را تحویل بگیرد ، خدمات و تجهیزات به روز داشته باشد و نرخ خدماتش مصوب باشد، فرش های خود را به قالیشویی پاکسان شیراز بسپارید

 

ما با به کارگیری تجهیزات مدرن، امکان شستشو و خشک کردن سریع فرش و موکت را فراهم نمود‌ه‌ایم. به صورتی که، مشتریان ما پس از مدت کوتاهی از تحویل فرش به شرکت ما می‌توانند فرش خود را خشک و لول شده تحویل بگیرند.

ما در قالیشویی پاکسان تنها به شست و شو و پاکیزگی فرش اهمیت نمی‌دهیم، ما به آن زندگی جدیدی می‌دهیم. چرا که ما معتقدیم یک قالی علاوه بر حس زیبایی و بهبود دکور خانه، مانند یک فیلتر هوا نیز عمل می‌کند که می‌تواند با گیر انداختن غبار و ذرات کوچک در تار و پود خود مانع از رسیدن آنها به سیستم تنفسی ما شود. بنابراین یک شست و شوی عمیق برای خارج کردن این ذرات گیر افتاده در تار و پود فرش ضروری است.

 

 قالیشویی پاکسان در سراسر شیراز

 

زمانی که شما فرشی را برای خانه خود خریداری می‌کنید، احتمالا وقت زیادی را برای انتخاب آن صرف کرده اید، تا اینکه بتوانید الگو و رنگ متناسبی را انتخاب کنید. انتخاب یک سرویس قالیشویی مناسب نیز باید به همان اندازه خرید فرش اهمیت داشته باشد. چرا که حفظ زیبایی و پاکیزگی فرش یکی از مهمترین نکاتی است که باید در شست و شوی فرش به آن توجه داشت. هر فرشی به دلیل شرایط مختلف استفاده از آن نیازمند توجه بخصوصی در هنگام شست و شوی آن است. هنگامی که می‌خواهید یک قالیشویی مناسب را انتخاب کنید، توجه به این نکته که کارکنان آن چطور با فرش رفتار می‌کنند می‌تواند اهمیت بخصوصی داشته باشد.

 

 

قالیشویی پاکسان را انتخاب کنیم؟

در هر زمینه‌ای تخصص آن حرفه است که آن را محبوب میکند، حتی در زمینه قالیشویی نیز تخصص نیاز است. اگر به دنبال یک قالیشویی در قصردشت شیراز می گردید که سر وقت فرش‌هایتان را تحویل بگیرد فرش های خود را به قالیشویی پاکسان شیراز بسپارید.

ما در قالیشویی پاکسان تنها به شست و شو و پاکیزگی فرش اهمیت نمی‌دهیم، ما به آن زندگی جدیدی می‌دهیم. چرا که ما معتقدیم یک قالی علاوه بر حس زیبایی و بهبود دکور خانه، مانند یک فیلتر هوا نیز عمل می‌کند که می‌تواند با گیر انداختن غبار و ذرات کوچک در تار و پود خود مانع از رسیدن آنها به سیستم تنفسی ما شود.