قالیشویی پاکسان شیراز در سراسر شیراز فعال است.

ساعات کار: شنبه-پنج شنبه (20-8) و جمعه (13-9)

لوگو قالیشویی پاکسان در شیراز

پذیرش 071 - 38 20 11 77

قالیشویی در بلوار ارتش شیراز


قالیشویی پاکسان در شیراز با ارائه خدمات شستشوی تخصصی انواع فرش‌های دستباف، ماشینی، خارجی، با تثبیت رنگ و بدون ایرادات احتمالی و ارائه تضمین شستشو در محدوده بلوار ارتش شیراز با خدمات سراسری در خدمت شما عزیزان می باشد.

قالیشویی معتبر در محدوده بلوار ارتش

این روزها زندگی پر مشغله دیگر وقتی برای کارهایی مثل خانه‌تکانی و قالی شستن نمی‌­گذارد. از طرفی، متراژ خانه‌­های امروزی و زندگی آپارتمانی بدون حیاط باعث شده تا کمتر کسی در منزل به شستشوی قالی بپردازد. پس پیدا کردن قالیشویی مطمئن و مجهز ازدغدغه‌­های امروزی بسیاری از شهروندان است. اینجاست که مسئله مهمی وارد ذهن ما می‌شود که فرش های خود را به کدام قالیشویی شیراز بسپاریم! 

 

قالیشویی پاکسان در شیراز با ارائه خدمات شستشوی تخصصی انواع فرش‌های دستباف، ماشینی، خارجی، با تثبیت رنگ و بدون ایرادات احتمالی و ارائه تضمین شستشو در محدوده بلوار ارتش شیراز با خدمات سراسری  در خدمت شما عزیزان می باشد. 

  

برای شستشوی انواع فرش های ماشینی ؛ دستباف، گلیم، موکت و... در محدوده بلوار ارتش شیراز یا سایر مناطق شهر شیراز کافی است با شماره  09389695221 یا سایر شماره های موجود در این صفحه تماس بگیرید تا در اسرع وقت خدمات مورد نظر را دریافت نمایید.

 

با وجود ویژگی های زیر دیگر نگران فرش های خود نباشید :

  • شستشوی انواع فرش های ماشینی و دستباف و فرش های تراکم بالا با تایید
  • شستشوی مبلمان در منزل با کیفیت عالی و آبکشی شرعی
  • سرویس شبانه روزی و بدون تعطیلی به سراسر استان شیراز
  • بدون هیچ گونه چروک شدگی و ضدعفونی تخصصی فرش و
  • رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و کاور فرش با نظر مشتری

 

 

اگر به دنبال یک قالیشویی معتبر و با سابقه در محدوده بلوار ارتش می گردید که سر وقت فرش‌هایتان را تحویل بگیرد ، خدمات و تجهیزات به روز داشته باشد و نرخ خدماتش مصوب باشد، فرش های خود را به قالیشویی پاکسان شیراز بسپارید. 

 

این را به یاد داشته باشید که فرش های تمیز عشق تولید می‌کنند! 

 

با شماره تماس های ما فرش های خود را به ما تحویل دهید و به بهترین شکل آن را به خانه ی خود باز گردانید. 

 

قالیشویی پاکسان شیراز 

ما در قالیشویی پاکسان شیراز ، از مواد با کیفیت و پایدار استفاده می‌کنیم که برای حفظ طول عمر قالی و فرش شما بسیار مهم است.

هدف ما ارائه‌ی خدمات قالیشویی با کیفیت بالا و رضایت مشتریان است.

تمام قطعات قالی و فرش شما به دقت بررسی شده و در صورت لزوم، تعمیر و بازسازی می‌شوند تا بتوانیم به بهترین نتیجه برسیم.

با انتخاب خدمات قالیشویی ما، می‌توانید با خیال راحت به فعالیت‌های روزمره‌ی خود ادامه دهید و از نتیجه‌ی خدمات ما لذت ببرید.