قالیشویی پاکسان شیراز در سراسر شیراز فعال است.

ساعات کار: شنبه-پنج شنبه (20-8) و جمعه (13-9)

لوگو قالیشویی پاکسان در شیراز

پذیرش 071 - 38 20 11 77

قالیشویی در زرهی (بلوار پاسداران) شیراز


اگر از آن دسته افرادی هستید که هنوز از ارسال فرش هایتان به قالیشویی اطمینان خاطر ندارید، شاید بهتر باشد با خواندن این مطلب خیالتان را راحت کنید و فرش های خود را به قالیشویی پاکسان در محدوده زرهی(بلوار پاسداران) بسپارید.

قالیشویی پاکسان در شیراز با ارائه خدمات شستشوی تخصصی انواع فرش‌های دستباف، ماشینی، خارجی، با تثبیت رنگ و بدون ایرادات احتمالی و ارائه تضمین شستشو در محدوده زرهی (بلوار پاسداران) شیراز در خدمت شماست.

  

فرش‌های شما به نظافت و شفافیت مطلوبی نیاز دارند. ما با استفاده از تکنولوژی و دانش فنی به شما خدمات قالیشویی با کیفیت ارائه می‌دهیم. با توجه به تجربه و تخصص ما در زمینه قالیشویی، می توانیم به شما خدماتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب ارائه دهیم. تیم ما از افراد مجرب و متخصص تشکیل شده است که با استفاده از تجهیزات مدرن و مواد شوینده ایمن و با کیفیت، قالی و فرش شما را تمیز و درخشان می کنند.

 

ویژگی های قالیشویی پاکسان: مجاز بودن قالیشویی، خدمات بدون واسطه، نرخ نامه شفاف

 

زمانی که شما فرشی را برای خانه خود خریداری می‌کنید، احتمالا وقت زیادی را برای انتخاب آن صرف کرده اید، تا اینکه بتوانید الگو و رنگ متناسبی را انتخاب کنید. انتخاب یک سرویس قالیشویی مناسب نیز باید به همان اندازه خرید فرش اهمیت داشته باشد. چرا که حفظ زیبایی و پاکیزگی فرش یکی از مهمترین نکاتی است که باید در شست و شوی فرش به آن توجه داشت. هر فرشی به دلیل شرایط مختلف استفاده از آن نیازمند توجه بخصوصی در هنگام شست و شوی آن است. هنگامی که می‌خواهید یک قالیشویی مناسب را انتخاب کنید، توجه به این نکته که کارکنان آن چطور با فرش رفتار می‌کنند می‌تواند اهمیت بخصوصی داشته باشد.

 

ما پزشک فرش‌های شما هستیم!

پس فرش های خود را با خیالی آسوده به قالیشویی پاکسان در محدوده زرهی (بلوار پاسداران) بسپارید. 

 

 تیم ما از افراد مجرب و متخصص تشکیل شده است که با استفاده از تجهیزات مدرن و مواد شوینده ایمن و با کیفیت، قالی و فرش شما را تمیز و درخشان می کنند.

 

نقش‌ و‌ نگارهای فرش خود را با پاکسان زنده کنید!