قالیشویی پاکسان شیراز در سراسر شیراز فعال است.

ساعات کار: شنبه-پنج شنبه (20-8) و جمعه (13-9)

لوگو قالیشویی پاکسان در شیراز

پذیرش 071 - 38 20 11 77

قالیشویی در صنایع شیراز


برای انتخاب بهترین قالیشویی در محدوده صنایع شیراز باید به کیفیت کار و مواد شوینده آن دقت کرد. در هر زمینه‌ای تخصص آن حرفه است که آن را محبوب میکند ، حتی در زمینه قالیشویی نیز تخصص نیاز است. اگر به دنبال یک قالیشویی در صنایع شیراز می گردید که سر وقت فرش‌هایتان را تحویل بگیرد فرش های خود را به قالیشویی پاکسان شیراز بسپارید.

 قالیشویی مکانیزه پاکسان در قیاس با شستشوی قالی سنتی از سطح کیفی بالاتری برخوردار است. از جمله مزایا و فواید شستشوی فرش در کارخانه های معتبر عبارتند از:

1- حمل و نقل قالی ها به شیوه کاملا مطمئن

2- شستن فرش ها توسط سیستم های پیشرفته و نوین

3- شستن قالی و فرش به وسیله افراد متبحر و حرفه ای

4- پروسه آبکشی با سیستم  مدرن کاملا یکدست و با زمان بندی مشخص

5- آبگیری فرش ها با آبگیر مدرن ، بدون  وارد نمودن صدمه به تار و پود فرش

از دیگر مزایای قالیشویی پاکسان ، عدم اثربخشی وضعیت جوی بر شستن و خشک کردن فرش ها را می توان نام برد.

 

نقش‌و‌نگارهای فرش خود را با تمیز کردن آن زنده کنید!

 

هدف ما ارائه‌ی خدمات قالیشویی با کیفیت بالا و رضایت مشتریان است. تمام قطعات قالی و فرش شما به دقت بررسی شده و در صورت لزوم، تعمیر و بازسازی می‌شوند تا بتوانیم به بهترین نتیجه برسیم.

با انتخاب خدمات قالیشویی ما، می‌توانید با خیال راحت به فعالیت‌های روزمره‌ی خود ادامه دهید و از نتیجه‌ی خدمات ما لذت ببرید.

 

برای شستشوی انواع فرش های ماشینی و دستباف در محدوده صنایع شیراز کافی است با شماره های ذکر شده در آخر مطلب تماس بگیرید تا در اسرع وقت قالی های شما را جمع آوری نموده و پس از شستشوی اصولی و تضمینی، بصورت لول و کاور شده تحویل دهیم.

 

با پاکسان دیگر نگران کثیفی فرش های خود نباشید!

 برای شستشوی انواع فرش های ماشینی و دستباف در محدوده فرهنگ شهر شیراز کافی است با شماره 09389695221  تماس بگیرید تا در اسرع وقت قالی های شما را جمع آوری نموده و پس از شستشوی اصولی و تضمینی، بصورت لول و کاور شده تحویل دهیم.