قالیشویی پاکسان شیراز در سراسر شیراز فعال است.

ساعات کار: شنبه-پنج شنبه (20-8) و جمعه (13-9)

لوگو قالیشویی پاکسان در شیراز

پذیرش 071 - 38 20 11 77

قالیشویی نمازی در شیراز


همه ما از دیدن فرش‌های تمیز، پاکیزه و خوش رنگ لذت می‌بریم. امّا آیا با فرآیند شستشو در قالیشویی‌ها آشنا هستید؟ می دانید که هر فرش نسبت به نوع خودش چه فرآیندی را می‌گذارند؟ با دانستن هر مرحله از کار، اطمینان خاطر به دست خواهید آورد که فرش شما چگونه تمیز خواهد شد. حال تصمیم داریم در این مقاله شما را با فرآیند شستشو در قالیشویی پاکسان آشنا کنیم.

یکی از نگرانی ها از بین بردن لکه های رنگ مانند جوهر خودکار و… از روی مبلمان و فرش ها است، با پیشرفت خدمات قالیشویی این نگرانی کمتر شده است. 

قالیشویی پاکسان در محدوده نمازی شیراز با داشتن وسایل مکانیزه و استفاده از شامپو های مخصوص شست وشو را انجام می دهد که باعث خشنودی مشتریان شود.

 

قبل از آغاز شستشو چه برای فرش، موکت شویی یا مبل شویی، کارشناسان و پرسنل تعلیم دیده قالیشویی، آن‌ها را بررسی می‌کنند. گاهی اوقات فرش نیاز به ترمیم  دارد. همچنین جنس و نوع فرش نیز باید مشخص و بررسی شود. پس از کنترل کامل و نوشتن گزارش‌های لازم، مرحله بعد آغاز می‌شود.

 

قالیشویی پاکسان شیراز، با تجربه ای بیش از 10 سال در حوزه قالیشویی، تیم ما این راه را برای رسیدن به بهترین نتیجه را پیدا کرده است.

اگر به دنبال یک قالیشویی با تجربه و کیفیت بالا هستید، با قالیشویی پاکسان در محدوده نمازی شیراز در ارتباط باشید.

 

ما از روش‌های مختلفی برای شستشوی قالی و فرش استفاده می‌کنیم تا بهترین روش را برای هر نوع قالی و فرش مشتری انتخاب کنیم. همچنین، با استفاده از مواد شوینده با کیفیت بالا، همچون شامپوهای قالیشویی، انواع لکه‌بر ها و پاک کننده های مخصوص، می‌توانیم لکه های سخت را از قالی و فرش شما برداریم.

 

با انتخاب خدمات قالیشویی ما، می‌توانید با خیال راحت به فعالیت‌های روزمره‌ی خود ادامه دهید و از نتیجه‌ی خدمات ما لذت ببرید.

فرش‌ها هم به حمام نیاز دارند و این پاکسان است که سبکی و راحتی را به آنها میبخشد! 

  

  1. قالی و فرش خود را به ما بسپارید و به تجربه‌ی تمیزی حرفه‌ای دست پیدا کنید.
  2. با استفاده از تکنیک‌های پیشرفته و تجهیزات مدرن، فرش و قالی شما به بهترین نحو شسته می‌شود.
  3. خدمات با کیفیت بالای ما در تمام نقاط شهر ارائه می‌شود و شما می‌توانید با یک تماس با ما، به بهترین خدمات قالیشویی دست پیدا کنید.
  4. از قیمت مناسب و رقابتی خدمات ما لذت ببرید و قالی و فرش خود را به ما بسپارید.

 برای شستشوی انواع فرش های ماشینی و دستباف در محدوده فرهنگ شهر شیراز کافی است با شماره 09389695221  تماس بگیرید تا در اسرع وقت قالی های شما را جمع آوری نموده و پس از شستشوی اصولی و تضمینی، بصورت لول و کاور شده تحویل دهیم.