قالیشویی پاکسان شیراز در سراسر شیراز فعال است.

ساعات کار: شنبه-پنج شنبه (20-8) و جمعه (13-9)

لوگو قالیشویی پاکسان در شیراز

پذیرش 071 - 38 20 11 77

قالیشویی در معالی آباد شیراز


برای انتخاب بهترین قالیشویی در محدوده معالی آباد شیراز باید به عوامل مهمی همچون سابقه و درجه کیفی قالشویی، مدرن بودن تجهیزات، مواد شوینده و همچنین مراحل شستشوی کار توجه کرد.

همه ما از دیدن فرش‌های تمیز، پاکیزه و خوش رنگ لذت می‌بریم. امّا آیا با فرآیند شستشو در قالیشویی‌ها آشنا هستید؟ می دانید که هر فرش نسبت به نوع خودش چه فرآیندی را می‌گذارند؟

با دانستن هر مرحله از کار، اطمینان خاطر به دست خواهید آورد که فرش شما چگونه تمیز خواهد شد. 

برای انتخاب بهترین قالیشویی در محدوده معالی آباد شیراز باید به عوامل مهمی همچون سابقه و درجه کیفی قالیشویی، مدرن بودن تجهیزات، مواد شوینده و همچنین مراحل شستشوی کار توجه کرد.

قالیشویی معتبر در محدوده معالی آباد شیراز

میزان رضایتمندی مشتریان در تمام مناطق شیراز این افتخار را نصیب ما کرد تا بهترین کارخانه قالیشویی در شیراز از دیدگاه مردم عزیز باشیم.

ما با به کارگیری تجهیزات مدرن، امکان شستشو و خشک کردن سریع فرش و موکت را فراهم نمود‌ه‌ایم. به صورتی که، مشتریان ما پس از مدت کوتاهی از تحویل فرش به شرکت ما می‌توانند فرش خود را خشک و لول شده تحویل بگیرند.

 

ما در قالیشویی پاکسان تنها به شست و شو و پاکیزگی فرش اهمیت نمی‌دهیم، ما به آن زندگی جدیدی می‌دهیم. پاکسان می‌تواند با گیر انداختن غبار و ذرات کوچک در تار و پود خود مانع از رسیدن آنها به سیستم تنفسی ما شود. بنابراین یک شست و شوی عمیق برای خارج کردن این ذرات گیر افتاده در تار و پود فرش ضروری است.

 

هر فرشی به دلیل شرایط مختلف استفاده از آن نیازمند توجه بخصوصی در هنگام شست و شوی آن است. هنگامی که می‌خواهید یک قالیشویی مناسب را انتخاب کنید، توجه به این نکته که کارکنان آن چطور با فرش رفتار می‌کنند می‌تواند اهمیت بخصوصی داشته باشد.

 

قالیشویی در معالی آیاد شیراز

  

برای شستشوی انواع فرش های ماشینی و دستباف در محدوده معالی آباد شیراز کافی است با شماره های ذکر شده در آخر مطلب تماس بگیرید تا در اسرع وقت قالی های شما را جمع آوری نموده و پس از شستشوی اصولی و تضمینی، بصورت لول و کاور شده تحویل دهیم.

  

دلایل انتخاب  قالیشویی پاکسان شیراز : مجاز بودن قالیشویی، خدمات بدون واسطه، نرخ نامه شفاف، تجهیزات مدرن و تمام مکانیزه

 

ما فرش‌های شما را دوباره زنده می‌کنیم