قالیشویی پاکسان شیراز در سراسر شیراز فعال است.

ساعات کار: شنبه-پنج شنبه (20-8) و جمعه (13-9)

لوگو قالیشویی پاکسان در شیراز

پذیرش 071 - 38 20 11 77

قالیشویی در شهرک گلستان شیراز


برای آشنایی با بهترین قالیشویی شهرک گلستان شیراز تا انتهای این مطلب را بخوانید تا مهمترین نکات ضروری برای انتخاب یک قالیشویی مطمئن در سراسر شیراز و به ویژه شهرک گلستان را بدانید.

اگر از آن دسته افرادی هستید که هنوز از ارسال فرش هایتان به قالیشویی اطمینان خاطر ندارید، شاید بهتر باشد با خواندن این مقاله خیالتان را راحت کنید. همه ما از دیدن فرش‌های تمیز، پاکیزه و خوش رنگ لذت می‌بریم. امّا آیا با فرآیند شستشو در قالیشویی‌ها آشنا هستید؟ می دانید که هر فرش نسبت به نوع خودش چه فرآیندی را می‌گذارند؟ با دانستن هر مرحله از کار، اطمینان خاطر به دست خواهید آورد که فرش شما چگونه تمیز خواهد شد.

حال تصمیم داریم در این مقاله شما را با فرآیند شستشو در قالیشویی پاکسان شیراز آشنا کنیم.

 

قالیشویی معتبر در شهرک گلستان شیراز

قالیشویی پاکسان شیراز که خدمات قالیشویی و مبلشویی تخصصی را در سراسر شیراز تنها با یک تماس و در اسرع وقت برای مشتریان عزیز خود ارائه می نماید، خدمات شستشوی انواع فرش های دستباف و ماشینی را با مدرن ترین تجهیزات موجود در شیراز را تنها از قالیشویی پاکسان شیراز که دارای کارخانه اختصاصی است بخواهید.

از جمله مهترین عواملی که برای انتخاب قالیشویی معتبر در شهرک گلستان و سایر محله های شیراز باید مد نظر داشته باشید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- مجاز بودن قالیشویی و عضویت رسمی در اتحادیه قالیشویان شیراز

2- ارائه خدمات با نرخ مصوب (نرخ های بالاتر و پایین تر از نرخ مجاز هر کدام به دلایل متعدد قابل اعتماد نیست)

3- دارا بودن کارخانه اختصاصی (جهت اطمینان از بدون واسطه بودن خدمات)

4- دارای تضمین بودن خدمات شستشو

  

قبل از آغاز شستشو چه برای فرش، موکت شویی یا مبل شویی، کارشناسان و پرسنل تعلیم دیده قالیشویی، آن‌ها را بررسی می‌کنند. گاهی اوقات فرش نیاز به ترمیم و رفو گری دارد. همچنین جنس و نوع فرش نیز باید مشخص و بررسی شود.

 

قالیشویی پاکسان به شما تضمین می‌دهد که فرش‌هایتان را با سلامت کامل و بدون کوچک‌ترین آسیبی به شما تحویل دهد.

 

قایشویی پاکسان شیراز که با سابقه‌ ای طولانی و موفق که در شست‌ و شوی تخصصی انواع فرش‌های دستباف، ماشینی و تابلوفرش در کنار مبل، موکت دارد، توانسته خدمات متعدد تخصصی خود را با قیمت مناسب در اختیار شما قرار دهد. اگر به دنبال بهترین قالیشویی شیراز هستید تا با اعتماد کامل، فرش‌ خود را به آن‌ها بسپارید، پاکسان در محدوده (شهرک گلستان) می‌تواند به بهترین شکل امانت‌دار شما باشد. پس بدون هیچ نگرانی به ما اعتماد کرده و امانتی‌هایتان را به ما بسپارید! 

 

برای شستشوی انواع فرش های ماشینی و دستباف در محدوده شهرک گلستان کافی است با شماره های ذکر شده در آخر مطلب تماس بگیرید تا در اسرع وقت قالی های شما را جمع آوری نموده و پس از شستشوی اصولی و تضمینی، بصورت لول و کاور شده تحویل دهیم.

 

با قالیشویی مکانیزه پاکسان شیراز دیگر نگران کثیفی فرش های خود نباشید!

 

قالیشویی شهرک گلستان شیراز