قالیشویی پاکسان شیراز در سراسر شیراز فعال است.

ساعات کار: شنبه-پنج شنبه (20-8) و جمعه (13-9)

لوگو قالیشویی پاکسان در شیراز

پذیرش 071 - 38 20 11 77

مبل شویی در شیراز


کارخانه قالیشویی پاکسان در شیراز انواع خدمات ویژه شستشوی مبل در محل تحت نظارت مشتری را انجام می دهد، شما می توانید هم اکنون در نقطه از شهر شیراز هستید با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت همکاران ما به محل اعزام شوند.

مبل شویی در شیراز؛ در منزل تحت نظارت مشتری

شستشوی مبل کار بسیار پرزحمت و وقت گیری به نظر میرسد اما دیگر جای نگرانی نیست، قالی شویی پاکسان خدمتی دیگر را ارائه کرده است که می تواند خیلی برای شما کاربردی باشد؛ شستشوی انواع مبل در محل تحت نظارت مستقیم شما.

کارخانه قالی شویی مکانیزه پاکسان تمامی خدمات قالی شویی، مبل شویی و موکت شویی را در همه نقاط شهر شیراز با نرخ سرویس یکسان انجام می دهد و شما مشتریان گرامی میتوانید هم اکنون تماس بگیرید و مبلمان تان را مثل روز اولش تمیز کنید!

  

خدمات مبل شویی در شیراز - قالیشویی پاکسان

خدمات مبل شویی در شیراز - قالیشویی پاکسان

خدمات مبل شویی در شیراز - قالیشویی پاکسان

 

مبل شویی با قیمت مناسب در شیراز

قالیشویی و مبل شویی پاکسان شیراز به عنوان یکی از با سابقه ترین قالیشویی های شیراز، کلیه خدمات خود را طبق تعرفه رسمی اتحادیه قالیشویان شیراز انجام می دهد و هیچگونه وجه اضافی و تحمیلی را از مشتریان عزیز اخذ نمی نماید. محاسبه هزینه شستشوی مبل براساس تعداد نفرات و نوع مبل تعیین می گردد،  جهت برآورد هزینه و ثبت سفارش با شماره های قالیشویی پاکسان شیراز تماس بگیرید. برای تماس با مبلشویی پاکسان شیراز می توانید با هر یک از شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 

مبل شویی در سراسر شیراز

مبلشویی پاکسان شیراز آماده خدمت رسانی در تمام نقاط شیراز می باشد و همشهریان عزیز می توانند با خیال آسوده جهت شستشوی مبل های خود با ما تماس بگیرند تا کارشناسان ما در اسرع وقت در محل حاضر شده و مبل را در حضور مشتری گرامی بشویند. تمام مناطق شهر شیراز تحت پوشش مبلشویی پاکسان شیراز است. پس از تماس و تعیین آدرس در زمان مقرر شده اپراتور قالیشویی به محل مورد نظر مراجعه می نماید.

روال کار مبلشویی پاکسان شیراز

  1. ابتدا مشتری گرامی با قالیشویی و مبل شویی پاکسان شیراز تماس می گیرد
  2. آدرس محل مشتری و زمان مراجعه اپراتور شستشو تعیین می شود.
  3. اپراتور در زمان مقرر به محل میرود و در همان جا مبل ها را با دستگاه و مواد مخصوص می شوید.
  4. پس از شستشو در محل، معمولاً مدتی در حدود 24 تا 48 ساعت زمان نیاز است تا رطوبت مبل ها کاملاً خشک شود.

 

  

چرا قالیشویی و مبل شویی پاکسان شیراز را انتخاب کنیم؟

قالیشویی و مبل شویی پاکسان یکی از باسابقه ترین های این کار در شهر شیراز می باشد و همواره با سرلوحه قرار دادن نوآری و به روز رسانی تکنولوژی ها و ابزار مورد استفاده خود در تلاش است تا خدمات با کیفیت تری را به مشتریان ارائه نماید.

با توجه به بالا رفتن قیمت مبل و اهمیت مراقبت و نگهداری درست از این کالای ضروری، توصیه میشود برای شستشو مبل خود به کیفیت مواد شوینده و مهارت اپراتور شستشوی مبل توجه داشته باشید تا آسیبی به بافت پارچه و ابر و اسکلت مبل وارد نشود. برای راحت بودن خیالتان از این موارد می توانید به مبلشویی پاکسان شیراز اعتماد کنید. ما تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا رضایت مشتریانمان را جلب نماییم و همراه همیشگی آنها باشیم.

 

 

 

 

برای استفاده از خدمات مبلشویی و قالیشویی پاکسان شیراز کافی است با هر یک از شماره تماس های موجود در سایت paxancarpet.com تماس بگیرید.