قالیشویی پاکسان شیراز در سراسر شیراز فعال است.

ساعات کار: شنبه-پنج شنبه (20-8) و جمعه (13-9)

mobile-icon

پذیرش 0938 969 5221

page-banner

مبل شویی در شیراز

مبل شویی در شیراز


کارخانه قالیشویی پاکسان در شیراز انواع خدمات ویژه شستشوی مبل در محل تحت نظارت مشتری را انجام می دهد، شما می توانید هم اکنون در نقطه از شهر شیراز هستید با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت همکاران ما به محل اعزام شوند.

مبل شویی در شیراز

مبل شویی در شیراز؛ در منزل تحت نظارت مشتری

شستشوی مبل کار بسیار پرزحمت و وقت گیری به نظر میرسد اما دیگر جای نگرانی نیست، قالی شویی پاکسان خدمتی دیگر را ارائه کرده است که می تواند خیلی برای شما کاربردی باشد؛ شستشوی انواع مبل در محل تحت نظارت مستقیم شما.

کارخانه قالی شویی مکانیزه پاکسان تمامی خدمات قالی شویی، مبل شویی و موکت شویی را در همه نقاط شهر شیراز با نرخ سرویس یکسان انجام می دهد و شما مشتریان گرامی میتوانید هم اکنون تماس بگیرید و مبلمان تان را مثل روز اولش تمیز کنید!

  

خدمات مبل شویی در شیراز - قالیشویی پاکسان

خدمات مبل شویی در شیراز - قالیشویی پاکسان

خدمات مبل شویی در شیراز - قالیشویی پاکسان

 

مبل شویی با قیمت مناسب در شیراز

قالیشویی و مبل شویی پاکسان شیراز به عنوان یکی از با سابقه ترین قالیشویی های شیراز، کلیه خدمات خود را طبق تعرفه رسمی اتحادیه قالیشویان شیراز انجام می دهد و هیچگونه وجه اضافی و تحمیلی را از مشتریان عزیز اخذ نمی نماید. محاسبه هزینه شستشوی مبل براساس تعداد نفرات و نوع مبل تعیین می گردد،  جهت برآورد هزینه و ثبت سفارش با شماره های قالیشویی پاکسان شیراز تماس بگیرید.

 

مبل شویی در سراسر شیراز

مبلشویی پاکسان شیراز آماده خدمت رسانی در تمام نقاط شیراز می باشد و همشهریان عزیز می توانند با خیال آسوده جهت شستشوی مبل های خود با ما تماس بگیرند تا کارشناسان ما در اسرع وقت در محل حاضر شده و مبل را در حضور مشتری گرامی بشویند.