قالیشویی پاکسان شیراز در سراسر شیراز فعال است.

ساعات کار: شنبه-پنج شنبه (20-8) و جمعه (13-9)

لوگو قالیشویی پاکسان در شیراز

پذیرش 071 - 38 20 11 77

قالیشویی در میدان اطلسی شیراز


قالیشویی به شغل یا عمل شستن قالی یا فرش گفته می‌شود و به فرایند لکه زدایی، غبار روبی ،شستشوی فرش با آب و مواد شوینده گفته می‌شود که می‌تواند به صورت دستی یا ماشینی انجام شود. حال میخواهیم شما را با خیالی آسوده از سپردن فرش های خود به قالیشویی پاکسان در محدوده میدان اطلسی شیراز در این مطلب آگاه کنیم

یکی از نگرانی های خانم ها از بین بردن لکه های رنگ مانند جوهر خودکار و… از روی لباس و تخت و خواب و مبلمان و فرش ها است، با پیشرفت خدمات قالیشویی این نگرانی کمتر شده است. 

  

قالیشویی پاکسان در محدوده میدان اطلسی شیراز با داشتن وسایل مکانیزه و استفاده از شامپوهای مخصوص شستشوی اثاثیه را انجام می دهد که باعث خشنودی مشتریان شود و وسایل نو شود و بدرخشند .

  

قبل از آغاز شستشو چه برای فرش، موکت شویی یا مبل شویی، کارشناسان و پرسنل تعلیم دیده قالیشویی، آن‌ها را بررسی می‌کنند. گاهی اوقات فرش نیاز به ترمیم  دارد. همچنین جنس و نوع فرش نیز باید مشخص و بررسی شود. پس از کنترل کامل و نوشتن گزارش‌های لازم، مرحله بعد آغاز می‌شود.

  

قالیشویی پاکسان شیراز ، با تجربه ای بیش از 10 سال در حوزه قالیشویی،  راه را برای رسیدن به بهترین نتیجه را پیدا کرده است.

اگر به دنبال یک قالیشویی با تجربه و کیفیت بالا هستید، با قالیشویی پاکسان در محدوده میدان اطلسی شیراز در ارتباط باشید.

 

چرا قالیشویی پاکسان؟

✅ با استفاده از تکنیک‌های پیشرفته و تجهیزات مدرن، فرش و قالی شما به بهترین نحو شسته می‌شود.

✅ خدمات با کیفیت بالای ما در تمام نقاط شهر ارائه می‌شود و شما می‌توانید با یک تماس با ما، به بهترین خدمات قالیشویی دست پیدا کنید.

✅ از قیمت مناسب و رقابتی خدمات ما لذت ببرید و قالی و فرش خود را به ما بسپارید تا دوباره پاکیزگی را تجربه کنید.