قالیشویی پاکسان شیراز در سراسر شیراز فعال است.

ساعات کار: شنبه-پنج شنبه (20-8) و جمعه (13-9)

لوگو قالیشویی پاکسان در شیراز

پذیرش 071 - 38 20 11 77

موکت شویی در شیراز


قالیشویی مکانیزه پاکسان شیراز با دارا بودن شعب فعال در نقاط اصلی شهر شیراز در اسرع وقت پاسخگوی سفارش های شستشوی شما مشتریان محترم می باشد. شستشوی انواع موکت در تمامی نقاط شهر شیراز را از قالی شویی پاکسان شیراز تنها با یک تماس بخواهید.

شستشوی انواع موکت 

قالی شویی مکانیزه پاکسان، شستشوی انواع موکت را انجام می دهد و شما همشهریان محترم شیرازی هم اکنون می توانید شستشوی انواع فرش، روفرشی و موکت های خود را به ما بسپارید. کارخانه قالی شویی مکانیزه پاکسان تمامی خدمات قالی شویی، مبل شویی و موکت شویی را در همه نقاط شهر شیراز با نرخ سرویس یکسان انجام می دهد و شما مشتریان گرامی میتوانید هم اکنون تماس بگیرید و خدمات ما را در تمامی نقاط شهر شیراز با نرخ یکسان دریافت نمایید.

 

هزینه شستشوی موکت در شیراز

برای اطلاع از آخرین نرخ رسمی شستشوی انواع موکت در شیراز به بخش نرخ نامه رسمی خدمات قالیشویی در شیراز مراجعه نمایید. نرخ شستشوی انوع موکت های پالاز و موکت های معمولی متفاوت است. هزینه شستشو براساس متراژ محاسبه می شود و هز هزینه شستشوی هر متر مربع هر سال توسط اتحادیه تعیین می شود.

   

شستشوی موکت پالاز

کارخانه قالیشویی مکانیزه پاکسان شیراز شستشوی انواع موکت از جمله موکت پالاز را انجام می دهد. شیوه شستشو میتواند در محل یا کارخانه قالیشویی انجام بپذیرد. برای اطلاع بیشتر و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.

 

پاکسان

 

شستشوی انواع موکت تافتینگ، موکت اداری، موکت، خانگی، موکت معمولی

کارخانه قالیشویی پاکسان شیراز خدمات شستشوی انواع موکت ها را با نرخ رسمی در سراسر شیراز انجام می دهد. تنها با یک تماس تمام اطلاعات مورد نیاز خود در مورد شستشوی موکت های خانه یا محل کار خود را دریافت نمایید.

دیگر نگران شستشوی موکت های خود نباشید، قالیشویی مکانیزه پاکسان با کادر مجرب و تجهیزات حرفه ای انواع موکت ها را اعم از موکت پالاز، موکت تافتینگ، موکت اداری، موکت خانگی، موکت چاپی و ... را در محیط های تجاری، هتل ها و منازل می شوید. برای کسب اطلاعات تکمیلی با ما تماس بگیرید.