قالیشویی پاکسان شیراز در سراسر شیراز فعال است.

ساعات کار: شنبه-پنج شنبه (20-8) و جمعه (13-9)

لوگو قالیشویی پاکسان در شیراز
mobile-icon

پذیرش 071 - 38 20 11 77

page-banner

قالی شویی خوب در شیراز؟


شستشوی با کیفیت، مطمئن،سریع با هزینه رقابتی فرش اولویت های اصلی کارخانه قالیشویی مکانیزه پاکسان شیراز است و با در نظر داشتن این موارد امیدواریم انتخاب برتر همشهریان عزیز در شیراز، در زمینه ارائه خدمات به عنوان بهترین قالی شویی در شیراز باشیم.

قالی شویی خوب در شیراز؟
قالی شویی خوب در شیراز؟

کارخانه قالی شویی پاکسان شیراز، از جمله قالیشویی های پیشرو در صنعت شستشو و خدمات فرش در شهر شیراز می باشد. قالیشویی پاکسان شیراز عضو رسمی اتحادیه قالیشویان شیراز می باشد این قالی شویی متخصص در شستشوی انواع فرش ماشینی، قالی گل ابریشم، فرش دستباف، انواع گلیم، موکت، مبلمان اداری و مبلمان خانگی، قالیچه می باشد که خدمات خود را در غرب و شرق شهر شیراز در تمامی روزهای هفته و ایام سال تنها با یک تماس ارائه می نماید. همشهریان محترمی که در جستجوی قالیشویی خوب در شیراز هستند هم اکنون با خیالی آسوده می توانند بهترین قالی شویی در شیراز را انتخاب نموده و ما را مفتخر به ارائه خدمات نمایند. قالی شویی مکانیزه پاکسان دائما در حال ارتقا تجیهزات و سطح خدمات خود می باشد و این نوید را به همشهریان محترم در شیراز می دهیم که بهترین خدمات قالی شویی  و فرش را با قالیشویی پاکسان شیراز تجربه خواهند نمود. ارائه خدمات در تمامی نقاط شیراز تنها با یک تماس میسر است. خدمات قالی شویی پاکسان شیراز

  1. شست و شوی انواع فرش های ماشینی و دستباف
  2. سرویس دهی یکسان به تمامی نقاط شهر شیراز
  3. استفاده از شوینده ها و ضد عفونی کننده های با کیفیت و استاندارد ایران
  4. خدمات مبل شویی و موکت شویی در منزل تحت نظارت مشتری

قالی شویی پاکسان در شیراز بهترین است؟

قالی شویی پاکسان شیراز به عنوان یکی از پیشرو ترین قالیشویی های شیراز با ارائه خدمات روزآمد و مدرن بهترین تجربه شستشوی فرش های شما را ارائه می نماید. شستشوی فرش در کمترین زمان، شستشوی بدون چروک فرش، شست و شو با بهترین مواد شوینده و آنتی باکتریال، حمل و نقل فرش با هزینه یکسان به تمام نقاط شهر از جمله خدمات قالی شویی مدرن پاکسان در شیراز می باشند. مجموعه این خدمات خیال شما از بابت پاکیزگی و تحویل به موقع قالی هایتان راحت خواهد نمود. پس همین حالا با پاکسان تماس بگیرید و پاکیزگی فرش هایتان را از ما بخواهید.