قالیشویی پاکسان شیراز در سراسر شیراز فعال است.

ساعات کار: شنبه-پنج شنبه (20-8) و جمعه (13-9)

لوگو قالیشویی پاکسان در شیراز

پذیرش 071 - 38 20 11 77

شماره و آدرس قالیشویی های شیراز


آدرس و شماره تماس قالیشویی های معتبر و رسمی شهر شیراز را برایتان آماده کرده ایم. می توانید با خیال راحت شماره تماس و آدرس قالی شویی های معتبر شیراز را ببینید.

شماره تلفن قالیشویی در شیراز

  

قالیشویی شماره تماس
قالیشویی پاکسان شیراز (شعبه مرکزی) 

جهت تماس اینجا را لمس کنید
٠٧١٣٨٢٠١١٧٧

٠٩١٧٨٠٢١١٢٨
قالیشویی پاکسان شیراز (شعبه 2)
٠٩٣٨٩٦٩٥٢٢١
قالیشویی مدرس (بلوار مدرس) 09339122119 
قالیشویی شهرک صنعتی شیراز ٠٩٣٠٩٩٩٩٨٥٥
قالیشویی بلوار عدالت ٠٩١٧٠٤٣٦٨٨٨

 

نرخ نامه رسمی امسال خدمات قالیشویی د ر شیراز را ببینید.

چطور بهترین قالیشویی شیراز را انتخاب کنیم؟

انتخاب بهترین قالیشویی از بین ده ها عنوان قالیشویی فعال در شیراز کار دشواری به نظر می رسد، اما جای نگرانی نیست چون مهمترین معیار های انتخاب یک قالیشویی خوب را در ادامه شرح خواهیم داد. اولین معیار مجاز بودن قالیشویی است به این معنی که قالیشویی مورد نظر شما عضو اتحادیه قالیشویی باشد و مجوز ها و استاندارد های لازم را کسب کرده باشد. برای اطمینان از این موضوع می توانید وضعیت مجوز قالیشویی مورد نظر را از اتحادیه استعلام بگیرید. معیار بعدی و بسیار مهم دیگر، به روز بودن تجهیزات و کارخانه قالیشویی مورد نظر است. تجهیزات مدرن و مکانیزه کیفیت شستشوی بسیار بالاتری دارند و قابل مقایسه با تجهیزات قدیمی تر و نسل های قبل نیستند. بنابراین قالیشویی مورد نظر شما باید تجهیزات مدرن و ضروری حال حاضر مانند دستگاه اتوماتیک شستشوی فرش، آبگیری لوله ای و سالن استاندارد هوادهی را داشته باشد. در این مورد می توان از قالیشویی پاکسان شیراز به عنوان یکی از نمونه های موفق و مورد اشاره در زمینه تجهیزات نام برد. معیار بعدی سابقه و قدمت قالیشویی است که نشان از پایداری و کیفیت کار مطلوب و مشتری مداری است. معیار آخر و بسیار مهم قیمت گذاری مصوب و شفاف خدمات است. برای آگاهی از جدیدترین نرخ های رسمی و مصوب قالیشویی در شیراز می توانید به این لینک مراجعه نمایید.

 

نرخ مصوب و رسمی قالیشویی در شیراز چقدر است؟

نرخ رسمی انواع خدمات قالیشویی اعم فرش های ماشینی، فرش های دستاف، گلیم و انواع موکت بصورت سالانه توسط اتحادیه قالیشویی در شیراز تعیین و اعلام می گرددو کلیه قالیشویی های مجاز موظف هستند طبق نرخ اعلامی به مشتریان سرویس دهی نمایند. جهت آگاهی و اطلاع از نرخ رسمی و مصوب می توانید اینجا را ببینید.

  

تفاوت شستشوی عادی و اتوماتیک قالی در چیست؟

در شستشوی دستی کیفیت شستشو معمولاً یک نواخت نیست و استاندارد مشخصی ندارد از طرفی احتمال پارگی و آسیب دیدگی فرش به ویژه برای فرش های کهنه وجود دارد. اما شستشوی قالی با دستگاه تمام اتوماتیک دنیای متفاوتی دارد. زمان شستشو، میزان مواد شوینده، عملکرد برس های شستشو، آبکشی و پرزگیری کاملاً قابل برنامه ریزی است و دستگاه براساس تنظیمات تعریف شده تمام قالی ها را با کیفیتی یکسان و ثابت می شوید. 

  

شستن قالی ها چقدر زمان می برد و چند روزه تحویل می شوند؟

مجموع زمان جمع آوری تا تحویل فرش بطور معمول حدود 72 ساعت است. البته وضعیت آب و هوایی و پیک کاری عید از جمله عواملی هستند که بر زمان تحویل تاثیر گذار هستند و ممکن است این زمان را افزایش دهند. 

  

بهترین زمان برای شستن قالی چه زمانی است؟

در صورتی که قصد شستن قالی ها برای عید نوروز را دارید توصیه می کنیم اوایل بهمن ماه اقدام نمایید زیرا هنوز قالیشویی ها به شلوغی و اوج کاری عید نرسیده اند و بهترین حالت سرویس دهی را دارند. از طرفی نرخ جدید معمولاً تا اوایل بهمن هنوز اعلام نشده و خدمات قالیشویی با نرخ سال قبلی در دسترس است، بنابراین از نظر اقتصادی نیز باصرفه تر است.